OBJEDNÁVKA KNIHY

Přečetli jste si ukázku z mé knihy?

Rezonujete se mnou a s tím, jak vidím život?

Cítíte, že moje kniha je něco přesně pro vás?

Pak neváhejte a vyplňte objednávku na této stránce.

PRVNĚ SI URČITĚ PŘEČTĚTE
PÁR DŮLEŽITÝCH INFORMACÍ.
 ↓ ↓ ↓

JE VÁM JASNÉ A BERETE NA VĚDOMÍ, ŽE:

Knihu vydávám v elektronické verzi

Kniha je vydaná jako elektronická verze ve formátu pdf. Bude dodaná na vámi uvedený email automaticky po zaplacení objednávky. Elektronická verze = jednoduchost, rychlejší dostupnost, svoboda, bezpapírová forma, šetrnější k planetě. A kdybyste přece jen měli touhu číst knihu v papírové podobě, vždy si ji můžete pro sebe vytisknout.

Knihu vám nyní zasílám bez obalu a pozlátek

Po zaplacení objednávky vám na email přijde finální verze knihy, která obsahuje všech 52 témat (kapitol) a 6 tématických celků: Pouštět a nechat jít (1), Následovat svou přirozenost (2), Rozpoznat své vnitřní světlo (3), Kráčet po své vlastní cestě (4), Tvořit zevnitř ven (5), Roztáhnout křídla a letět (6). Tato verze je zatím bez obalu a bez pozlátek (bez úvodu, závěru a dalšího obsahu).

Kompletní knihu vám dodám následně

Jakmile knihu seskládám jako celek (včetně možného obsahu navíc), zašlu vám tuto kompletní podobu knihy na email (během srpna).

DŮLEŽITÉ INFORMACE K PLATBĚ:

Po odeslání objednávky vám na email přijde zálohová faktura a údaje k platbě. Platba za knihu je v tuto chvíli možná pouze bankovním převodem. Platba převodem se připíše za 1-2 dny, v závislosti na tom, u které banky máte svůj účet vedený. (Pozn. Často se platba připíše již ten stejný den, kdy byla zadána, zejména pokud je váš účet vedený u Fio banky jako ten můj.) Při zadávání platby, prosím, vždy uveďte správně variabilní symbol, aby mohla být vaše objednávka v pořádku a rychle vyřízena. Po připsání platby na můj účet vám bude automaticky vystavená faktura. Současně vám do emailu přijde moje kniha.

POKUD JE VÁM VŠE JASNÉ A SOUHLASÍTE, POJĎTE VYPLNIT OBJEDNÁVKU 🙂
 ↓ ↓ ↓

OBJEDNÁVKA KNIHY